Wręczenie nagród laureatom IV edycji

Laureatów konkursu literackiego „Dom, rodzina, miłość – utrata tych wartości to bezdomność” oraz konkursu plastycznego „Życie i działalność św. Brata Alberta" zapraszamy na 2-dniowe spotkanie Laureatów (wraz z opiekunami).

Spotkanie rozpocznie się od rozdania nagród. Uroczystość odbędzie się dnia 23 września w sali Sesyjnej Rady Miejskiej Wrocławia przy ul. Sukiennice 9, rozpoczęcie przewidziano na godz. 12:00.
​Po uroczystości zapraszamy na zwiedzanie wrocławskiego Rynku i okolic wraz z przewodnikiem  - spotkanie będzie dostosowane do wieku odbiorców.
A w sobotę od ok. godz. 9:00 zapraszamy na wizytę we Wrocławskim ZOO, a w nim mi.n. zwiedzanie Afrykarium.
Zakończenie spotkania przewiduje się ok. godz. 14:00 wspólnym obiadem.

 
W trakcie pobytu Laureaci wraz z opiekunami zapewnione będą mieć posiłki oraz nocleg z 23 na 24 września (z piątku na sobotę).
Jeśli ktoś dojedzie do Wrocławia w godzinach porannych zapraszamy do ​Krajowego Biuro Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta przy ul. Kołłątaja 26A. Biuro znajduje się bardzo blisko dworca PKP. O wcześniejszym przyjedzie prosimy uprzedzić.
Dojazd i powrót z Wrocławia na koszt własny.
Laureatów z Wrocławia zapraszamy na rozdanie nagród, spacer z przewodnikiem i wycieczkę do ZOO i Afrykarium.

Prosimy o potwierdzenie udziału oraz jego zakresu (udział w rozdaniu nagród czy udział w rozdaniu nagród i spacer z przewodnikiem w piątek czy całość czyli udział w piątek i sobotę) do dnia 19 września.

IV edycja. Wyniki konkursu literackiego „Dom, rodzina, miłość – utrata tych wartości to bezdomność”.

PROZA

Kategoria wiekowa: Szkoła Podstawowa
•    1 miejsce - Jan Ochmański SP nr 1 w Kłobucku
•    2 miejsce - Emilia Filipek SP Kodeń
•    3 miejsce - Wiktoria Stępień SP w Rębielicach Królewskich
•    wyróżnienie - Mateusz Matyja SP w Rębielicach Królewskich
•    wyróżnienie -  Natalia Teresa Derda SP nr 1 w Kłobucku

Kategoria wiekowa: Gimnazjum
•    1 miejsce - Katarzyna Wójcik  ZS im. JP2 w Brzeźnicy
•    2 miejsce - Sylwia Hasiewicz  Gimnazjum im J.Sapiehy w Kodniu
•    3 miejsce -  Adrian Ławniczak Gimnazjum nr 43 we Wrocławiu
•    wyróżnienie - Aleksandra Rajkiewicz Gimnazjum im J.Sapiehy w Kodniu
•    wyróżnienie od TPBA - Tymon Laskowski Gimnazjum nr 43 we Wrocławiu
•    wyróżnienie od TPBA - Marta Nowakowska Gimnazjum w Siechnicach

Kategoria wiekowa:  Szkoły Ponadgimnazjalne
•    1 miejsce -  Lena Fałtynowicz LO nr XII we Wrocławiu
•    2 miejsce - Julia Borowiec - LO nr XII we Wrocławiu
•    3 miejsca nie przyznano

WIERSZ

Kategoria wiekowa: Szkoła Podstawowa
•    1 miejsce - Wiktoria Król SP Ostrowy nad Okszą
•    3 miejsce - Mikołaj Wręczycki SP w Krzepicach
•    3 miejsce - Aleksandra Chazy SP Ostrowy nad Okszą
•    2 miejsca nie przyznano

Kategoria wiekowa: Gimnazjum
•    1 miejsce - Maria Szafran Gimnazjum nr 14 we Wrocławiu
•    2 miejsce - Kacper Imiełowski Gimnazjum w Kłobucku
•    3 miejsce - Agata Jura Gimnazjum w Kłobucku
•    wyróżnienie - Wiktoria Kuriata Gimnazjum w Siechnicach

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach a LAUREATOM GRATULUJEMY!

IV edycja. Wyniki konkursu plastycznego „Życie i działalność św. Brata Alberta"

NAGRODY:
•    Pola Hajduga , lat 16, Gimnazjum nr 14, Wrocław
•    Maja Świerczewska, lat 15, Miejski Ośrodek Kultury, Kłobuck
•    Justyna Krawczyk, lat 14, Gimnazjum nr 3, Wrocław
•    Patrycja Guzman, lat 16, Publiczne Gimnazjum SPSK, Wisłok Wielki/Komańcza
•    Aleksandra Pawlik, lat 16, Publiczne Gimnazjum SPSK, Wisłok Wielki/Komańcza
•    Ksawery Kłosiński, lat 7, Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego, Grudziądz
•    Damian Bińkowski, lat 12, Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego, Grudziądz

WYRÓŻNIENIA:
•    Jesika Reimus, lat 8, Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego, Grudziądz
•    Natalia Zielecka, lat 17, Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego, Grudziądz
•    Kacper Ciepliński, lat 17, Gimnazjum, Kłobuck
•    Maja Jeż, lat 17, Gimnazjum , Kłobuck
•    Weronika Tronina, lat 14, Gimnazjum, Kłobuck
•    Martyna Rajkiewicz, lat 10, Zespół Placówek Oświatowych, Kodeń
•    Gabriela Marecka, lat 10, Zespół Placówek Oświatowych, Kodeń
•    Monika Słoma, lat 16, Zespół Państwowych Szkół Plastycznych, Warszawa
•    Katarzyna Giebułtowska, lat 16, Publiczne Gimnazjum SPSK, Wisłok Wielki/Komańcza
•    Dorota Smolińska, lat 14, Miejski Ośrodek Kultury, Kłobuck

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach a LAUREATOM GRATULUJEMY!