Dni Skupienia Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Sanktuarium na Górze św. Anny

W dniach 15-17 marca trwały dni Dni Skupienia Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Sanktuarium na Górze św. Anny.
Dni skupienia i wielkopostne konferencje rekolekcyjne to szczególny, wyjątkowy czas dla naszego Towarzystwa podczas których nie brakuje okazji do wielkopostnych refleksji, chwil ciszy, modlitewy oraz poczucia wspólnoty.

  "Oto mój synu co musisz uczynić, jeśli pragniesz wieść życie według Boga. W nieustannej medytacji należy rozważać wszystkie dary Boże i dobrodziejstwa, dawne i obecne, nigdy o nich nie zapominać i wciąż je rozpamiętywać. Darów tych udzielił Ci Stwórca w swej miłości do ludzi i nadal udziela dla zbawienia duszy. Nie dopuść, aby zło przesłoniło Ci pamięć o wielu łaskach, albo byś o nich zapomniał przez niedbalstwo. Wówczas bowiem resztę twojego życia spędzisz bez pożytku i w niewdzięczności" – św. Marek Eremita.

Niezmiennie uczymy się praktyki serca, które dostrzega chwile i zdarzenia, za które potrafi być wdzięczne.   Jesteśmy wdzięczni Bratu Albertowi za rekolekcyjne słowo a towarzyszącym w rekolekcjach Kapłanom za wspólny dar modlitwy oraz czas spowiedzi.
 
Dni Skupienia Towarzystwa    Dni Skupienia Towarzystwa
 
Dni Skupienia Towarzystwa
 
Dni Skupienia Towarzystwa
 
Dni Skupienia Towarzystwa

Informacje kontaktowe

Zarząd Główny
Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta
ul. Kołłątaja 26a
50-007 Wrocław

Telefon: 71 344 37 35, 694 958 951
Email: biuro@tpba.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się, aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia, powiadom nas o tym.

Telefon: 733 388 847
Email: biuro@tpba.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony